BlueBoard.cz
Plavání Nástup na závodech Stupně vítězů Čekání na závodech Bazének Kladruby Skupinová - závody Votice Medaile Holky
znak
znak

Gymnastika Vlašim

2013-2014

Konec sezóny 2014

Dne 18. 6. 2014 jsme měli poslední hodinu gymnastiky. Jako tradičně byla vedena zábavnou formou, velkou částí náplně byla opičí dráha. Letošní verzi sestavila cvičitelka Jitka a skládala se z lavičky, kladinky, různých dílů švédské bedny, hrazdy, žíněnek a končila skokem přes kozu. U gymnastek měla velký úspěch a tak po každém kole, kdy ji zaběhly, žádaly o další. Nakonec se konala kola 4, z nejlepších výsledků poté bylo sestaveno pořadí. Zde můžete vidět výsledky: